Workshop Boogschieten Bedrijfsuitje
Leuk en leerzaam teamuitje
Boogschieten bedrijfsuitje
Boogschieten is een leuke buitensport die voor iedereen snel te leren is. Onder begeleiding van een deskundig instructeur beoefen je op een verantwoorde manier deze mooie sport op onze boogschietbaan. Is het weer wat minder? Dan gebruiken we de overdekte boogschietbaan zodat je heerlijk droog staat.
Actief teamuitje
Het is een ontspannen activiteit die voor een brede doelgroep geschikt is. Conditie is niet vereist. Boogschieten is heel gezellig voor een teamuitje. Met extra eten en/of drinken maak je er een compleet bedrijfsuitje van.
Ook goed te combineren met Survival, Boerengolf, Kanovaren of Outdoor Games.

Workshop Boogschieten Bedrijfsuitje
19,95 p.p.
vanaf 16 jaar
1,5 uur
6 deelnemers
Min.Ontvangst en uitleg
Je wordt ontvangen met koffie of thee en maakt kennis met de begeleider. Daarna gaan we naar de boogschietbaan. Je krijgt instructies over de veiligheid en leert over de techniek van het handboogschieten: houding, richting, aanspannen en loslaten.
Eerst oefenen, dan een wedstrijdje
Dan ga je zelf aan de slag. Al na enkele oefenpijlen merk je dat je steeds dichter bij de roos schiet. Ondertussen geeft de begeleider aanwijzingen en tips.
Dan maken we het spannend met een wedstrijdje! In een paar rondes probeer je voor jezelf of je team zoveel mogelijk punten te halen. In de finale stellen we je nieuwe schietvaardigheid op de proef met een paar lastige doelwitten.

Bedrijfsuitje op maat
De activiteiten zijn altijd aangepast aan de mogelijkheden en wensen van de deelnemers – we maken het zo pittig of juist zo ontspannen als gewenst. Zo heeft iedereen plezier.
Gezellige afsluiting met hapje of drankje
Tot slot is het gezellig napraten met een drankje en/of hapje in onze sfeervolle Pandahut of op ons ruime terras. Maak er een compleet uitje van en breid de dag uit met een boerenlunch, een gezellige borrel met hapjes, een luxe barbecue (ook vis, vegetarisch en halal), of een heerlijk stamppotbuffet. Lees meer
Boeken en beschikbaarheid
Of kies een van onze andere bedrijfsuitjes…
Dit programma vindt plaats op onze locatie Strandbad Duin. Expeditie Robinson doet een beroep op samenwerking, creativiteit, communicatie en een beetje inspanning en doorzettingsvermogen. Iedereen kan zijn bijdrage leveren.
Boogschietbanen, kano-routes, en uitdagingen als lopende brug, junglebrug en waterswing. Een teamuitje vol plezier en ontspanning, maar er kan ook gewerkt worden aan specifieke thema’s.
Boogschieten is een leuke buitensport die voor iedereen snel te leren is. Is het weer wat minder? Dan gebruiken we de overdekte boogschietbaan. Ook goed te combineren met survival, boerengolf, kanovaren of outdoor games.
Boerengolf is een leuke en ontspannen activiteit in de buitenlucht. Het is voor alle leeftijden geschikt en erg gezellig. Naast het golfen zijn er opdrachten en puzzels verwerkt in het arrangement. En humor is belangrijker dan winnen.