All-in Groepsuitje
Compleet verzorgd uitje
Gezellig familie-uitje
Een volledig verzorgd uitje inclusief eten, drinken en outdooractiviteiten. Perfect voor een gezellig en actief groepsuitje of familiefeest!
Kies uit een breed aanbod, van heel ontspannen tot extra uitdagend. Wij helpen je graag met kiezen.
Actief groepsuitje
Welke activiteiten je ook kiest, plezier staat altijd voorop. Voor iedereen is er een passende activiteit. Na afloop staan de drankjes klaar en brandt de barbecue en is het tijd om heerlijk te genieten van de welverdiende rust.

All-in Groepsuitje
63,50 / 44,95 p.p.
vanaf 4 jaar
5 uur
6 deelnemers
Min.Ontspannen uitje
Bij aankomst is er koffie en thee met appeltaart of een drankje met borrelhapjes. Als alle nieuwtjes zijn uitgewisseld start het actieve deel van het programma.
Activiteiten op maat
Voor het actieve deel kies je uit: outdoor games, workshop boogschieten, survival, workshop bamboe-bouwen, low rope en boeren midgetgolf. Verschillende activiteiten kunnen tegelijkertijd plaatsvinden zodat er voor iedereen een geschikt outdoorprogramma is.

Groepsuitje voor iedereen
Het arrangement is geschikt voor actieve en minder actieve deelnemers. De activiteiten worden door onze begeleiders aangepast aan de wensen en mogelijkheden van de deelnemers. Altijd geldt: plezier staat voorop!
Gezellig eten en drinken
Na het omkleden staan de drankjes klaar op het terras of in de Pandahut. Het gezellige borrelen gaat langzaam over in een feestelijke barbecue met heerlijk vlees, versgebakken patat en smakelijke salades. Drankjes tijdens de barbecue zijn inclusief.
Alle gasten kunnen zich heerlijk ontspannen en straks terugkijken op een geslaagde dag!
Boeken en beschikbaarheid
Of kies een van onze andere uitjes voor familie en groepen…
Lekker actief in de frisse buitenlucht word je vanzelf warm, en na afloop is het gezellig napraten met warme chocomel of glühwein bij een comfortabel kampvuur. Kortom: juist in de winter is een survival leuk voor jong en oud!
Wij zijn het startpunt van een prachtig MTB-parcours dwars door de bossen van Almeerderhout. Als trailcenter organiseren we mountainbike clinics voor jong en oud. Een actief uitje met een combinatie van les en avontuur.
Een volledig verzorgd uitje inclusief eten, drinken en outdooractiviteiten. Perfect voor een gezellig en actief groepsuitje of familiefeest! Je kunt kiezen uit een breed aanbod activiteiten, van heel ontspannen tot extra uitdagend.
De Outdoor Games zijn een speelse competitie waar jong en oud aan kan deelnemen. Kracht en sportiviteit zijn minder belangrijk; plezier staat voorop! Geen water en modder, wel veel speelse uitdagingen. Ook geschikt voor gemengde groepen.