Schoolreis Expeditie Outdoor Strand
Teambuilding, competitie en veel lol
Teambuilding en competitie
In Expeditie Outdoor Strand strijden teams tegen elkaar op het strand van Almeerderhout. De uiteenlopende proeven vragen om samenwerking, creativiteit, communicatie en een beetje inspanning en doorzettingsvermogen.
Schoolreisje voor iedereen
Iedereen levert zijn bijdrage aan de prestaties van het team. Niet alleen snelheid, maar vooral ook praktische vaardigheden, denkvermogen en tactisch inzicht zijn belangrijk! Welk team hijst als eerste de vlag?

Schoolreis Expeditie Outdoor Strand
14,50 p.p.
10 t/m 16 jaar
2,5 uur
45 deelnemers
Min.Speelse wedstrijd met uitdagingen
In Expeditie Outdoor Strand wordt de groep verdeeld in teams die tegen elkaar strijden. Met leuke uitdagingen als bungee-run, lopende brug, katapult schieten, boogschieten en gotenspel wordt het team op de proef gesteld. Extra spannend wordt het met de eetproef en het ‘radioactieve vat’.
Actief schoolreisje vol plezier
De teams worden aangemoedigd door een ervaren begeleider die ook let op de veiligheid en zorgt dat iedereen aan bod komt. Winnen is niet het belangrijkste, plezier hebben wel.
Het strand aan het IJ-meer in Almere is de perfecte locatie voor dit schoolreisje
Programma Schoolreisje
Schoolreis Expeditie Outdoor strand duurt 2 1/2 uur. Omkleden en douchen is bij dit programma niet van toepassing.
Eten en drinken
In dit arrangement zijn geen eten en drinken inbegrepen. Het is mogelijk om patat, snack en frisdrank te bestellen. Het meenemen van eigen eten en drinken is ook toegestaan.
Boeken of Offerte
Wilt u meer informatie of een offerte aanvragen? Vul het formulier vrijblijvend in!
Of kies een van onze andere uitjes voor scholen en introductiedagen…
Een klassenuitje outdoor is een dag vol ervaringen. Heerlijk in de natuur, veel lol beleven, uitdagingen aangaan en samenwerken. Gezellig met de hele klas op pad.
De leerlingen voeren in kleine groepjes leuke opdrachten uit. Met activiteiten als mountainbiken, boogschieten, vuur maken, bungeerun, groot memory en nog veel meer wordt iedereen op een speelse manier uitgedaagd. Tactiek en samenwerking is belangrijk.
Ons outdoorpark is omgeven door water; een perfecte plek voor kano-activiteiten. Voor scholen bieden we verschillende programma’s aan. Van een 1 uur durende watersportactiviteit tot een meerdaagse cursus.
Dit schoolreisje bestaat uit twee delen. Een leerzaam en boeiend bezoek aan het Muiderslot, en een actieve en avontuurlijke survival in ons outdoorpark in Almere. Tussendoor is er een pauze voor reistijd en consumpties. Een heel afwisselend en actief schoolreisje!